A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Azem Haziri - Tinush


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/02/2012

2012-02-08T21:26:35

Këngë e albumit:

"Shkoj Vera"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tinush" kënduar nga Azem Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Azem Haziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...