TEKSTESHQIP

Azem Haziri
Më Fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Fal" kënduar nga Azem Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 8 Prill 2016, Azem Haziri publikon videoklipin "Më Fal".