TEKSTESHQIP

Azem Lukaj
Kacurrelat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kacurrelat" kënduar nga Azem Lukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Korrik 2022, Azem Lukaj publikon videoklipin "Kacurrelat". Muzika e këngës u punua nga Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi.