Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Zigarren Havanna

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zigarren Havanna".
3. Video është e këngës "Zigarren Havanna", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Zigarren Havanna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

15/10/2017

2017-10-15T20:11:09+00:00[Hook]
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah

[Part 1]
Ich sitz', doch sie zittern, ein waschechter Ticker
Sie wünschen mir den Tod, „Inshallah bleibt er hinter Gittern.“
LKA jagt mein'n Hintern, ein letztes Mal über Winter
Ratten sagen aus, erwähn'n mein'n Namen beim Richter
Egal, ob du Welle machst
Häng' mit Albanern im Zellentrakt
Du Pussy, jetzt ist LKA deine rechte Hand
Lieber sitz' ich und bleib' Straße mein Leben lang

[Pre-Hook 1]
Egal, ob du Welle machst
Häng' mit Albanern im Zellentrakt
Du Pussy, jetzt ist LKA deine rechte Hand
Lieber sitz' ich und bleib' Straße mein Leben lang

[Hook]
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah

[Part 2]
Grün, lila oder gelb, ich sitz' im SL
Jeder meiner Songs dreht Runden um die Welt
Fick' Bündchen Gisele im Radisson-Hotel
Meine Jungs lassen Korken knall'n zu „Kartell“
Bin ein Multitalent in Gucci-Chanel
Und hab' in meiner Jogger einen Bund Lilane
Bin im Plus wie Adele, im Hooddialekt
Aber baller', wenn ich muss, einen Schuss für die Gang!

[Hook]
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah

[Bridge]
Frisch aus Knast und knack' Millionen
Platz' über Nacht in Charts, ist okay
Danach fahr' ich durch die Stadt um acht im Coupé
Um meine Hand passt exakt die Roli

[Hook]
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah

[Outro]
Le le, le le, le le, le le
Le le, le le, le le, le le

[Hook]
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah
Spielmacher wie Dybala
Rauchen Zigarren Havanna
SIM-Karten von Lebara
Wechseln wie Kinnhaken, wallah

Kartolina (2)

4
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet