Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet & Albi - Xhep

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhep".
3. Video është e këngës "Xhep", por nuk këndohet nga Azet & Albi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet & Albi - Xhep  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

06/08/2020

2020-08-05T23:00:10+00:00Azet
I kom paret n'xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep
I kom bo krejt vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet
I kom paret n'xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep
Edhe kurrë s'jom vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet (Xhep)

Azet
Sie sagt, sie liebt meine Stimme
Ich bin im Plus und ich flieg' bis zum Himmel
Bin am strecken, sie betäubt ihre Sinne
Bis zum Limit, Limit, Limit
63 S-Class, ich fahre
Finanziert durch Flex auf der Waage
Bitte bring die Rechnung, ich zahle
Unë di, ti e din, se i kom paret n'xhep

Azet
I kom paret n'xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep
I kom bo krejt vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet

Azet
I kom paret n'xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep
Edhe kurrë s'jom vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet (Xhep)

Albi
Hasch
Nimm ein'n Zug und ich flieg' durch die Stadt (Ah)
Wenn du uns siehst, Baby, mach Platz (Platz)
Denn mein Bruder kommt frisch ausm Knast
Regel Nummer eins bei uns: Sag kein'n Ton (Psht)
Machen zwei aus ein' Kilogramm Koks (Hah)
Nachts um drei und ich putze Patron'n
KMN, meine Gang, eine Organisation
Steig' in den 63 S-Class, ich fahre
Finanziert durch Flex auf der Waage
Bitte bring die Rechnung, ich zahle
Ti e din, unë e di, se i kom paret n'xhep

Azet & Albi
I kom paret n'xhep, xhep, xhep (Xhep), xhep, xhep, xhep, xhep
I kom bo krejt vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet

Azet
I kom paret n'xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep
I kom bo krejt vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet
I kom paret n'xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep, xhep
Edhe kurrë s'jom vet, vet, vet, vet, vet, vet, vet (Xhep)


Ky tekst u dërgua nga L.Alidema31

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet