Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Baller Sie Weg

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baller Sie Weg".
3. Video është e këngës "Baller Sie Weg", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Baller Sie Weg  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2020

2020-08-20T12:51:56+00:00[Azet:]
...
...
Weil sie wissen, dass ich schieß'

[Albi:]
Jeder weiß, dass ich schieß', schieß'
Ich bin bereit, wer will Krieg, Krieg?
Neun Kugeln, ein Magazin-zin
Durch deine Karosserie-rie (Huh)
Bin bereit für die Ausnahmesituation
In meinem Lauf stecken Sechser-Patron'n
Kriege ein'n Tipp, find' heraus, wo du wohnst
Baller' sie weg, frag nicht, wieso

[REF. Azet:]
Baller' sie weg (Bam-bam)
Meine Feinde, ich baller' sie weg (Bam-bam)
Komme aus einer anderen Welt (Bam-bam)
...
...


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet