Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet & Albi - Papa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papa".
3. Video është e këngës "Papa", por nuk këndohet nga Azet & Albi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet & Albi - Papa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

19/08/2020

2020-08-19T16:23:10+00:00[Azet:]
Es war nicht leicht, mein Papa, ich weiß, mein Papa
Die Bull'n komm'n, ja, es tut mir leid, mein Papa
Mach dir kein'n Kopf, wir werden reich, mein Papa
Albi hat es prophezeit, mein Papa
Doch wir hatten keine Zeit, mein Papa
Um Abschied zu nehm'n, es ist vorbei, ja, wallah
Alles gut, ich bin nicht mehr klein, mein Papa
Sie weiß, sie wird niemals allein sein, Papa
Du bist weg, doch ich darf nicht wein'n, mein Papa
Deshalb zieh' ich am Joint und bin high, mein Papa
Albi kippt dеn Whiskey ein, mein Papa
Und ich sag' ihm immеr wieder, es reicht, mein Papa
...
...


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet