Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Azet & Albi - Leben Zu Schnell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leben Zu Schnell".
3. Video është e këngës "Leben Zu Schnell", por nuk këndohet nga Azet & Albi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Azet & Albi - Leben Zu Schnell Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

17/09/2020

2020-09-17T11:32:35+01:00[Albi:]
In die Tanke mit 'ner Hockeymaske
Ich nehm' mir alles, was ich brauch' und sag' danach, ich war nicht Schuld, sondern die Woddi-Flasche
Auf Papier pleite, trotzdem volle Tasche
Philipp Plein, fresh, wie ich zu der Gosse passe
Roll' im Konvoi
Ich bestelle ausm Rolls Royce
Dreißig Hauptspeisen bei Doy Doy
Läuft, läuft, aber früher war das anders
Ich stand Stunden vor dei'm Haus, wenn du Kombis nicht bezahlt hast
[…]

[REF.:]
[…]
Leben zu schnell, irgendwann holt mich das Karma
[…]


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë