Më mbaj mend (për 1 muaj)

B.H. - Kthehu Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese n'zemren tende ende jetoj un
kthehu perseri se te dua shume
nese n'jeten tende ende te mungoj
dije se as une pa ty mir s'jetoj...

Ref1:
Kthehu zemer kthehu prap
se pa ty po qaj gjdo nat
Kthehu zemer kthehu shpirt
se pa ty po qaj gjdo dite
Kthehu zemer kthehu prap
se pa ty po qaj gjdo nat
Kthehu zemer kthehu shpirt
se pa ty po qaj gjdo dite

na na naii na na naii na
na naiii na naii na na naii
Nese t'pikon loti per me m'pa me sy
ktheu perseri se kam mall per ty
nese n'jeten tende ende te mungoj
dije se as une pa ty mir s'jetojj...

Ref2:
Kthehu zemer kthehu prap
se pa ty po qaj gjdo nat
Kthehu zemer kthehu shpirt
se pa ty po qaj gjdo dite
Kthehu zemer kthehu prap
se pa ty po qaj gjdo nat
Kthehu zemer kthehu shpirt
se pa ty po qaj gjdo dite..
Kthehu zemer kthehu prap
se pa ty po qaj gjdo nat
Kthehu zemer kthehu shpirt
Kthehu zemer kthehu prap
B.H.
Publikimi: 05/04/2013


B.H. - Kthehu Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Zemer".
3. Video është e këngës "Kthehu Zemer", por nuk këndohet nga B.H..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0