Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-king - Mfal Allah (Feat. Warm Bloody)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


B.KING:
me fal o allah o krijusi i gjithsis
ti mdhe shum tmira por un ikam braktiss
ikam gjujt e ikam harru ikam lan me ni an
harrova familjen si njofta bab enan
mu duk vetja qe po fluturoj
por me ne fund ekuptova se shentani me mashtroj
fale o allah ti robin ton pastroja zemren mbushja plot iman

REF:

le ilehe ilallah esht fjal me fuqi
elhamdulilah falenderimi takon ty krijuss
allahu egberr ti je maj madhi ska dyshim
kush pendohet para teje
aty dot gjen shpetim

Ky tekst u dërgua nga J.lanFeaturing: Warm Bloody
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/10/2010


Më Shumë Këngë Nga B-King:


Komente 0


B-king - Mfal Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mfal Allah".
3. Video është e këngës "Mfal Allah", por nuk këndohet nga B-king.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.