TEKSTESHQIP

B-king
N'kujtime
Lyrics
(Feat. Big Boy Niti)

Heci rruges dhe shi po bjen !!
Mbrapa me ndjek hija jote qe po vjen !!
U ndala degjova zerin qe e dua shum qe e dua qe e du shum !!
Te kam lyp edhe te kam gjet...
Skerkoj asnje tjeter Ne ket jet..
Ti je ajo qe me ben mua te qesh ..
Baby Ti per mu e vetmja do te jesh !!
Kerkoj ditet kur do te jemi bashk ...
Kerkoj Lumturin qe se kisha deri tash !!
Jam pran Dritares dhe shiikoj Ne qiell
Athu Kur vjen Dita un Deren me ta qel !!

Ti je ajo Pjesa Me e mir e jetes sime
Gjithmon dot jetosh ne zemer e kujtime
Tash ket Fatkeqsi Me duhet te jetoj
PO e di qe ne Parajs Un ty do te takoj..! 2x

SHpesh un kom frik Mu zhyt n'kujtime tmia
Po kom frik Mu kthy mbrapa Se shum shpejt pom kap Merzia !!
Se asia dhmibjeve tmia kejt qytetin e ka kaplu..
Po Nuk Harrohen ata engjuj Qe me vler jon per mu !!
Pa apet smuj mi fik syve tu e planeve tona...
thujshe me kriju shpi tmadhe e kejt bota mu kan e jona...
QE me 1 buzqeshje kur 1 her ma the 1 sen..
Qe djali par qe t'lind me ja lon emnin tem !!
E tash u shkatrru bota Tash kejt senet dokenn ndryshe...
Tash nuk zgjona pran teje tash rri ul me 1 qyshe..
Edhe pse tash ti je shku zemra hala nuk e beson..
Nuk thot qe ke vdek po qe je shku per 1 mesion !!
Big ni sen besom thojn kom fam e dal n`TV
Po pa ty se ka at vler so Fuck V.I.P
E tash ti je n'parajs tlutna boma 1 ven per mu
E ZOT TI RUMA SHARIN SE BESOM HALA E DUU !!

Ti je ajo Pjesa Me e mir e jetes time
Gjithmon dot jetosh ne zemer e kujtime
Tash ket Fatkeqsi Me duhet te jetoj
PO e di qe ne Parajs Un ty do te takoj..X4

Yee.. Dear God Take Care For my Baby Up there ..:(
U know i miss U.. Yee Kiss For U.::(:(:(

DËRGOI:
Renditja:
Top 200