Më mbaj mend (për 1 muaj)

B'toon - Ska Problem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rap.1:

-iSha onderr per 1 moment i qela syt
kur pe sho inat-g-ja doike mem pre me thik nfyt
pse keit po doin mu mem pa rat
nashta pse jom shum i gjon edhe jom pak i gat

po folin njerzia qe nqytet ti pom kshyr shtremt
un nuk pot vrej se si kom ka ti ment
ke bo klip pi thu vetes estrad
rri ndistanc prej meje se spo du me t`pa ngat

jeto jeten tonde un jetoj jeten tem
sen spo thom ma shum veq lem rahat lem
kur pom she ti mu po do kryt me ma thy
ajo deshir smun me tu plotsu ty

Reff..

Pse shoki iem problemet ti pi don
kshyre punen tone se mu sun um rrxon
Ti po don problem per veti maj
un spot shaj ty ti qi don shaj

Rap.2:

-n`Gilan u rrita dhe qitu jom tu u rrit
nese do mem pa hajde dost nvizit
-m`njeken shum t`zit po tash jom tu prit
shkoi ni koh e gat pi tynev tu ik qdo dit
-tu i ik problemit gjith u rrasa edhe ma shum
shum e njeri dojke mu mem vnu ngjum
-po kio nuk shkoj shum kio pun shpeit murr fun
me ket shokin tem bonem shpeit shum kanun
-a ish shum mir nket jet mu kon i lir
mos me pas problem mu plotsu qdo deshir
mos mu prish shoqnia me fol keit familia
keit bashk mu mledh me shku me thy te shpia

Reff..

Pse shoki iem problemet ti pi don
kshyre punen tone se mu sun um rrxon
Ti po don problem per veti maj
un spot shaj ty ti qi don shaj


Ky tekst u dërgua nga toon


Nuk kemi video për këtë këngë.


B'toon
Publikimi: 10/10/2009


B'toon - Ska Problem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Problem".
3. Video është e këngës "Ska Problem", por nuk këndohet nga B'toon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B'toon:


Komente 0