Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Nuk Jan Me Zemrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

nuk jam nuk je nuk jan me zemrat as te pema e vjeter nuk jan me emrat,
nuk eshte me dashuria jon,
nje cop dhe e di tani me mjafton,
nuk jam nuk je nuk jan me zemrat,
as ke pema e vjeter sjan me emrat,
gremin e thell tani na ndan,
zemra jote qesh e imja qan,
si femij me perkedhele ti robi zemres sime ngele ,
vetem mua me perket se dashurin as dheu nuk e tret,
nuk jam nuk je ai i pari sot ke epitetin tradhetari,
do kthehesh ti po un sdo jem,
permbi kok nje gur te rend do kem,
nuk jam nuk je ai i pari sot ke epitetin tradhetari,
po nje mij vjet do te te pres nuk ka rendesi gjall jam a vdes.
si femij me perkedhele e robi zemres time ngele vetem mua me perket se dashurin as dheu nuk e tret


Ky tekst u dërgua nga Enu

Babeta Shahini - Nuk Jan Me Zemrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jan Me Zemrat".
3. Video është e këngës "Nuk Jan Me Zemrat", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0