TEKSTESHQIP

Babeta Shahini
Ate Qe Deshiroj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ate Qe Deshiroj" kënduar nga Babeta Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Ilir Balla.