Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baboo Darabuka - Solo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Solo".
3. Video është e këngës "Solo", por nuk këndohet nga Baboo Darabuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baboo Darabuka - Solo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/12/2014

2014-12-11T14:47:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Solo" kënduar nga Baboo Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baboo Darabuka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Los Rebujitos. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Cuando tu te fuiste soñaba que ibas a volver. Estoy muy pensativo y deseando estar contigo.

Solo, solo, solo,

pensando en ti

(BIS)

Estando sobre mi ventana una estrella se iluminaba, y era su corazon llamando por mi ventana.

Solo, solo, solo,

pensando en ti

(BIS)

Quiero que tu sepas, lo que siento no lo siente cualquiera. Y pero yo, y pero yo, estoy muy enamorao ... Y pero yo, y pero yo, estoy muy enamorao ...

Solo, solo, solo,

pensando en ti

(BIS)Më Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet