Më mbaj mend (për 1 muaj)


Babuka - Tates

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tates".
3. Video është e këngës "Tates", por nuk këndohet nga Babuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Babuka - Tates  (Feat. Nardi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nardi

06/10/2007

2007-10-06T13:52:27+00:00Kurre Nuk' Kam' mendu se sa te du...
Kurre nuk'Kam' mendu,
Se Sa te duuuu

Por Une Kam' ëndëru

Po, Une kam ënderu...

Ne ënder te pashë
Ti me ledhaton
E Sikur'te thash
Jo Une nuk' Kam' Faj

Bora e Bardhe Shkrihet Pa ra
Ne Boren E pare ne jemi nda
Eshte Bora e pare qe jemi nda
E Bora e zezëM'bi mu ka ra

Kurre nuk' kam' mendu
se sa te duu...

E kjo me dhemb aqe Shume qe s'ta kam' thene

por Une Kam' ënderu...

E n'ender te pashe
Ti Me ledhaton...
E sikur te thash
Jo Une nuk Kam Faj...

Bora e bardhe shkrihet pa ra...
Ne Boren e pare ne jemi n'da
Eshte Bora e pare qe jemi n'da
E bora e zeze m'bi mu ka Ra...


Ky tekst u dërgua nga malamala
Më Shumë Këngë Nga Babuka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet