BadBoys4Life
BadBoys4Life
BadBoys4Life
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
BadBoys4Life është label i njohur. BadBoys4Life u krijua në vitin 2014 nga Stresi. BadBoys4Life në gjuhën shqipe do të thot "Djem të këqinj për jetë". Në label janë reth 15 anëtar, duke llogaritur edhe anëtarët që nuk janë këngëtar apo autor këngësh.

Menaxheri:
Hisni Shaqiri

Këngëtarët:
Stresi (Arkimed Lushaj)
One T (Arianit Bekteshi)
Anestezion (Rinor Bekteshi)
Pakufijt (Emiliano Buna)

DJ:
Flor Bana (Florian Bana)

Producent:
Enes Qosa

Anëtarët e tjerë:
Ols Nazari
Ardit Rama
Dor Luka
Pabloo London
Lushi UK
Pajtim Tropoja
Big Fabio

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 57