Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baggeri - Pesh E Cojna

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pesh E Cojna".
3. Video është e këngës "Pesh E Cojna", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baggeri - Pesh E Cojna  (Feat. Crazy Eagle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Crazy Eagle

17/09/2008

2008-09-17T09:17:38+00:00Yeah... The new hit...
Crazy Eagle, BaGGeri....
Put your hands Up.... Yeah , come on..
Ka po shkojm, ka po ecim
neve na presin,
sa her qe hypi n'bin, shoki jem e ndezim,
Merre vetin me veti edhe femnen me veti,
kape ngoe muziken, yeah dridhet veni,
Knejna po gjuhet seni,
para syve na keni,
s'ka lidhje jeni cka jeni,
cka t'lypni ktu e geni,
Na kemi ju qe s'keni,
haj nisni gotat theni,
me juve ktu o Lemi,
op hyni mir se vjeni,
Afrohu Pak ma ngat se du me t'pa ket nat,
un me ty privat,
se kone kejt e llakt
Ta kallxoj 1 fakt,
qe o tu ndodh n'kllap,
dostat jan cu n'kom,
me femnat rrin cullak, hajde
Ta kici pak se m'ka hip temperatura,
nese nuk t'pelqen ktu dalim jasht te vetura,
Cekto rreshtat qe i thurra,
shkojn vec per ty,
Nese nuk t'rrihet vet
ather lujna bashk te dy..

ref:x2
Pesh e cojna, na e bojna,
ka jem na fluturon shqiponja,
nash anej- nash knej,
ka po dalish, nihet CA.

Dal me dy dosta,
krah me dy rrospa,
ku jan ato muta qe po thujn na kina gjoksa,
vec me 1 hit dosti po na najn kejt bota,
vec me pak shit,
bohet kejt e jona.
Vec kur na shofen thujn,
xhi u bo me kto,
e me m'pa femna jote,
dihet se m'thot po,
shko kallxovu kejtve thuj
na po bojna party,
kur vajn ki BaGGeri, dosta,
gotat t'ijen gati...
Lajmrohet estrada,
shkilet autostrada,
kejt vajn te ne,
e nuk shkojn ma te baba,
s'ka perfundim nata,
dridhet 8ovarja
e jo Elvana Gjata.
Caucat me t'ngushta,
e ne kejt me t'xhona,
do me minica e do me pantollona,
dalngadal po hupen dielli,
najsen ndricon hana,
bon telefon n'shpaj
ku sonte vonona.

ref:x4
Pesh e cojna, na e bojna,
ka jem na fluturon shqiponja,
nash anej- nash knej,
ka po dalish, nihet CA.

Pesh e cojna.......
Ka jem na fluturon shqiponja,
nash anej....
ka po dalish nihet CA....

hej:x8


Ky tekst u dërgua nga Wildcat-memi
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet