Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Baggeri - Ksoj Lloj Muzike  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/01/2010

2010-01-11T23:42:35


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ksoj Lloj Muzike" kënduar nga Baggeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet