Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Baggeri - Probleme Plot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Probleme Plot".
3. Video është e këngës "Probleme Plot", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baggeri - Probleme Plot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/04/2009

2009-04-04T00:01:38+00:00kanun -g

saher me bismillah dost po ngrena prej dyshekit, kryjet n'frizhider n'donje cop buk a mbeti, sa u be ora se njenin ta zateti, t'shof si hec puna ku na mbet ky kysmeti/
veshesh e del behesh gati cevin n'bel, nalesh para shpijes e ndin vetin rebel, ma mir mshele gojen sa dikushi sta ka mshel, nuk ki shanc me dal n'drit nese s'je kriminel /
dalesh ka qendra vlojn shipet kuq e zi, dikujt i hupet jeta sepse n'borxh ka hi, rinia sodit vlla shok po e bojn veq dreqin, nashta lindin melaqe po belagji po vdesin/
kshtu e kish kjo jet kur sedish ka po shkon, te une nis fillimi ku me dit kur perfundon, edhe me ken ma i miri prap askush nuk t'don, e per ket arsy un jam rrugac e nuk i bi pishmon///

ref: BaGGeri

KA PO DAL XHI PO SHOF VETEM QAN KJO RINI, KURKUJT SI HEC JETA E SPO NDJEJ MA DASHNI, SIMET HAJT SHNOSH PO XHI DU BEHET N'MOT, KAT DALESH E KU T'JESH KA PROBLEME DOSTI PJOT/

baggeri a.k.a qeni sharrit

i ka hi vejti n'huj i ka then vejtit mangup, kur t'shkon jeta neper burge ishe ken ene ma mut, shejtet drog dost me pare, n'dit sodit nuk ka mare, a be jeta si hajgare me punau thun s'esht paqare/
thun t'mejren belagjit he be dost e kan grabit, kur e shef se nuk ka s'dish vlla ku me u nxhit, nuk pot hecte asniher bash taj si e kujton, kam dupllo dashnej per at xhi t'mejren ma don/
nuk esht jeta 2-3 dit kjo esht xhë sham logjike, e qoj lajmin n'politik per ato xhi rajn nkarrike, ku jan kushtet e kti shtetit pse po qan kjo tok fisnike, kshau e kam zanat me fol kam traditat ilirike/
dukush qan dost me lot se nuk i ka xhepat pjot, ti kshim ngrejt kejt marnejcat nese qket keng e boj spot, mu sum hupen kurr vullneti e sham xheja du permendi, une dost du roj me t'keqen ene pse ma ben i jemi///

ref: BaGGeri

KA PO DAL XHI PO SHOF VETEM QAN KJO RINI, KURKUJT SI HEC JETA E SPO NDJEJ MA DASHNI, SIMET HAJT SHNOSH PO XHI DU BEHET N'MOT, KAT DALESH E KU T'JESH KA PROBLEME DOSTI PJOT/


Ky tekst u dërgua nga Njeri Tetoves
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet