Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baggeri - Se Mka Marr Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pse un ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj qe kurr ske mem dasht

se bashku kaluam dhe kijuam me te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty

rf 2. sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dit e nat un te kujtoj e kurr nuk dot harroj

Ky tekst u dërgua nga Edonjeta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 27/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Baggeri:


Komente 0


Baggeri - Se Mka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Mka Marr Malli".
3. Video është e këngës "Se Mka Marr Malli", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.