Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baggeri - Muzik Tetovarqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dost ki naj për Tipa anës t'Sharrit,
me Zemrën e TETOVËS e xhakin e Shqiptarit,
se kejt dost e din Tetovari a nejs,
i mledh Tetovart benu hazër hajde KREJS /
Jetoj dosti n'kodra t'malit per at mthejrin Qeni Sharrit,
boj Muzik Tetovarqe sen um vejn ngat turli fari,
ndasht taj a un i pari sum ha kari per repera,
Rapin nuk e nali ene pse kam gajle tjera /
Do kishin nejs me ma shajt mu Tetovarqen,
runi dost ku kruni kejt C.A ta mushi Bafcen,
mu m'folin dosti Bolet juve u duket se gjoja,
e qllo niher mas mu a ngrejt n'kam kejt TETOVAAAAA

Ky tekst u dërgua nga Trentovari   TonyTBAPublikimi: 31/01/2010


Baggeri - Muzik Tetovarqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzik Tetovarqe".
3. Video është e këngës "Muzik Tetovarqe", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baggeri:


Komente 0