Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi Idrizi
  • Emri i Vërtetë:
  • Bardhyl Idrizi
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Dhjetor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  290
Këndon kryesisht: hip-hop

Bardhi Idrizi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Bardhi Idrizi është këngëtar nga Kumanova, Maqedonisë së Veriut. Ka nisur të merret me muzikë në vitin 2017 duke prodhuar projekte profesionale.

Më datë 13 Tetor 2018, Bardhi publikon videoklipin "SMK".

Më datë 16 Shkurt 2019, Bardhi publikon videoklipin "Galileo".

Më datë 28 Prill 2019, Bardhi publikon videoklipin "Familia".

Më datë 21 Maj 2019, Bardhi publikon Mixtapen e parë me 11 këngë që vendosi ta titullojë "21" për disa arsyje siç janë mosha e tij dhe se me publikimin e ketij mixtape i bëhen gjithsej 21 këngë të publikuara.

Prej Janarit 2020, Bardhi është nën menaxhimin e labelit SBS Ent.

Më datë 19 Korrik 2020, Bardhi publikon videoklipin "Avash Avash".

Më datë 22 Shtator 2020, Bardhi publikon videoklipin "Betohemi". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi.

Më datë 5 Nëntor 2020, Bardhi & Eren Can publikojnë videoklipin "Interes". Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

Më datë 10 Dhjetor 2020, Dj Gimi-O & Bardhi publikojnë videoklipin "Du & Ich", në bashkëpunim me Fifin. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 2 Shkurt 2021, Bardhi publikon videoklipin "Do Te Doja". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi.

Më datë 6 Prill 2021, Bardhi publikon videoklipin "Lot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi. Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 22 Prill 2021, Bardhi publikon videoklipin "Diva". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 3 Qershor 2021, Nush & Bardhi publikojnë videoklipin "Pa Cent". Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 29 Qershor 2021, Bardhi & Lumi B publikojnë videoklipin "Qef".

Më datë 30 Gusht 2021, Bardhi & Alketa publikojnë videoklipin "Emanuela". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 17 Shtator 2021, Bardhi publikon videoklipin "A Je". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 9 Tetor 2021, Nush, Kennz, Grido, Il Ghost, Bardhi, Ari, Meriton & Matolale publikojnë videoklipin "Jackpot II", në bashkëpunim me Meriton Mjekiqin. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 12 Tetor 2021, Bardhi, Eaz & Xen publikojnë videoklipin "Sa Mire Po Dokesh". Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 24 Tetor 2021, Bardhi & Gjesti publikojnë videoklipin "Zemren". Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Në vitin 2021, Bardhi publikon albumin "Trendafil".

Më datë 9 Nëntor 2021, Bardhi publikon videoklipin "M'fal", në bashkëpunim me Alketa Turkaj. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 15 Nëntor 2021, Bardhi & Ensam publikojnë videoklipin "Ajo Po Don". Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

7

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 7