TEKSTESHQIP

Bardhi & Majk
Ama
Lyrics

BARDHI:
S'po muj me t'harru ty pej te hanes vajz e klubeve te nates,
M'lujte pasha shpirtin e nanes
Vajz e klubeve te nates!
O be zemer qa na banee, banee
A kom dal un n'zemren tane, tane
Ti mos e ki gajle, gajle
Se jom lujt per ty
Jom lujt per ty un

Ma cherie, si qershi
Je m'appelle mister Bardi
A po vjen a po vi
E po ikem per Paris
My love, a kena mu pa na perseri
My love, veq ama mu pak dashni

Se kejt qe kom per ty
Osht veq lule edhe kiss my baby
Un deux trois hajde shkojna dej paris my baaby
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni aaa

MAJK:
Qa kom per ty osht veq lule edhe kiss my baby
Un deux trois hajde shkojna dej Paris my baby
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama aaa

Ngjyra trupit o karamel
Era coco chanel
I cmendi krejt kur po del
I cmendi krejt kur po del
Zemren ma ke marr e frymen po ma nal
Jom ka luj mas saj ajajajj
Jom ka du me nal
Po sa here kom me t'nal
Nuk pom dalin fjalt ajajjajj

Definicion i femnes ti je
Pushtues e menes zemres ti je
Qa do qe bon ty t'ka hije
O qa do qe bon ty t'ka hije
My love
A thu a kom met pa une ty, perseri
My love
Veq ama pak ti dashni

BARDHI:
Se krejt qa kom per ty
Osht veq lule edhe kiss my baby
Un deux trois hajde shkojna dej Paris my baby
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni aaa

MAJK:
Qa kom per ty osht veq lule eedhe kiss my baby
Un deux trois hajde shkojna dej Paris my baby
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama ama aa
Pak dashni ama aaa

DËRGOI:
INFO
Më datë 5 Qershor 2022, Bardhi & Majk publikojnë videoklipin "Ama". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Bardhi Idrizi & Majk kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200