TEKSTESHQIP

Bardhi
Malli
Lyrics

Jo nuk po muna me t’harru
Per ty ia nisa me shkru
Ah, sa kokna permallu
Vec ni here me tperqafu
Dashnija mpaska qorru
E se kam njet mu dorzu
Un s’baj pa ty
Ti s’ban pa mu
E mas shpine surpriz
Ma paske kurdiz
Kyt film paraprise
Si ke ngu t’rrahnat e zemres
Po llafet e shoqnis
E tash mir pe dii

Ref

Ahh, kjo dashni
Konka rrospi
E paske pas ti shpirtin e zi
Shpirtin e zi…
E paske pas ti..


Shame,shame,shame, shame
Ti gjith pa faje,faje,faje,faje

Pse ti je, largu?!
Ku don me shku ti pa mu?(2x)
A thu
Hajt kallxom drejt ti allahile
Qysh je ni ni
At dashni ni
A tkam mungu?
A mke zavensu?
Se di di, di di

Ref

Ahh, kjo dashni
Konka rrospi
E paske pas ti shpirtin e zi
Shpirtin e zi…
E paske pas ti..
INFO
Më datë 3 Mars 2023, Bardhi publikon videoklipin "Malli". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Bardhi Idrizi. Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200