Më mbaj mend (për 1 muaj)


Barooti - N'studio (sopirecords)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'studio (sopirecords)".
3. Video është e këngës "N'studio (sopirecords)", por nuk këndohet nga Barooti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Barooti - N'studio (sopirecords)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/12/2012

2012-12-04T21:23:58+00:00...................................................
Lshoma lshoma beat-in kejt boten ta sillim
Na e bojm mat mirin rap gangsta e kem stilin
Na ja shtim fitilin qite benzinin nzjarm
Nuk di mu nal di veq me kall
Qyki qe pe nin o repi jem
Fllo edhe beat split gjith tu repit eyy
Nat edhe dit ..... ma zi se G eyy
Kena gjithcka qka tjert nuk mujn me pas
E kena ndor ket shtet kur kurkujna pa ju rras qataaa
...................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet