Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bashkim Rodoni - Zemer Prej Letre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Prej Letre".
3. Video është e këngës "Zemer Prej Letre", por nuk këndohet nga Bashkim Rodoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Bashkim Rodoni - Zemer Prej Letre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:003 dite zgjati dhe kjo feste
na thane e na treguan kaq shume
merr nje sy gjume qe te shlodhesh
gjithnje dikush flen me shume

(refreni)
hej mos me thuaj
me pak se nje dite me pak
hej larg e shoh qe mendojne
se ti je guximtar

Ka 2 dite qe skuptoj se cpo thua
te lutem mos bej kaq rremuje
e di qe nuk ke cfare te thuash
me jep dicka per te pire

(2x)
Me prek dhe nje here(2x)
nese do...

(refreni)
hej mos me thuaj
me pak se nje dite me pak
hej larg e shoh qe mendojne
se ti je guximtar

Te them cfare une ndjej
eshte nje loje e re
therrmija therrmija
po shfaqesh ti
ngadale e ngadale
babit te pa fe

Me prek dhe nje here(2x)
nese do...(3x)


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Rodoni:


Komente mbi këtë këngë