Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Maloku - Ilirjana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ishim ne te Dyt moj vajz ne nje gjenerat
un ne shkoll t'muzikes e ti ne gjimnaz
Ilirjana thirra n'shenj te dashuris
Eja Eja Ilirjana mos me le n'vetmi
Ilirjana thirra n'shenj te dashuris
Eja Eja Ilirjana mos me le n'vetmi
Rruges kur te shihja un me bisht te Syrit
Buzqeshja e Jote Si Rrezja Floririt
Ilirjana Ilirjana Zemra ty te Don
Se per ty Ilirjana kengen ta Kendoj
Ilirjana Ilirjana Zemra ty te Don
Se per ty Ilirjana kengen ta Kendoj
Endrrimet rinore per ty i kam thur
ZEMRA ime Njomur nuk te Harron KURR
Ilirjana Ilirjana dashuri e Rrall
Eja Eja Ilirjana se te pres me Mall
Ilirjana Ilirjana dashuri e Rrall
Eja Eja Ilirjana se te pres me Mall


Basri Maloku - Ilirjana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ilirjana".
3. Video është e këngës "Ilirjana", por nuk këndohet nga Basri Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Basri Maloku:


Komente 0