Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Maloku - Burgu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Neper grila Laqe laqe ndalem e shiqooj
Me NENEN time me LOT ne faqe smund te bisedoj
AHH me NENEN time me LOT ne faqe smund te bisedoj
AHH moj NEN moj NENA plak seq ma dogje ZEMREN FLAK
AHH moj NEN moj LoTeT fshi se ma bere Zemren Hi
AHH moj NEN moj LoTeT fshi se ma bere Zemren Hi
Gruan Femijet I shikjoj qe flasin me MAS
Nga mallengjimi spo flas me goj ZEMRA don mem plas
Ahh Nga mallengjimi spo flas me goj ZEMRA don mem plas
Ahh mor BURG Burgo I SHKRET spaska gje o me kijamet
Neper GRILA me shikju me Femij pa u perqafu
Ahh Neper GRILA me shikju me Femij pa u perqafu


Basri Maloku - Burgu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burgu".
3. Video është e këngës "Burgu", por nuk këndohet nga Basri Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Basri Maloku:


Komente 0