Bebe
Bebe
Bebe
 • Emri i vërtetë:
 • Shpëtim Hajdini
 • Vendlindja:
 • Gjermani
 • Jeton në
 • Kosovë
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 20 Mars 1995
 • Horoskopi:
 • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Bebe është këngëtar. Shpetim Hajdini, qe ndryshe nga te tjeret njihet edhe si BEBE. Ndonese nuk eshte kengetar i njohur. Por nqs se e shofim nga ana e arstistit ka arritur qe zemrat, e publikut ti marr shume shpejt. Shpetimi per dallim nga tjeret, eshte shum ndryshe etj. Bebe gjithashtu njihet si nje nder vlogeret me te medhenj ne Kosove. Ai bën vlog per jeten e tij te perditshme apo diqka interesante. Beben pati ndihme nga miqte dhe familjart e tij për të arritur deri këtu. Ai e ka nje moto: "Nese sjeni happy bonu përinati". Te gjith ata që jan fansa te bebes quhen Bebefamily. Veçori tjeter e BEBES është se ai e ka muziken vetem per hobi dhe deshiron qe te gjithe te jene te lumtur e ti shtoje atyre pozitivitetin.

Më datë 17 Qershor 2017, Bebe publikon videoklipin "Bebestyle". Muzika e këngës u punua nga Dardan Osmanollaj, teksti u shkrua nga vetë Bebe.

Më datë 9 Gusht 2017, Bebe publikon videoklipin "Mihane", në bashkëpunim me Flori Cocaj.

Më datë 21 Tetor 2017, Bebe publikon videoklipin "BWB". Muzika e këngës u punua nga Dardan Osmanollaj, Bebe.

Më datë 21 Korrik 2018, Bebe publikon videoklipin "Veq Me T'pas Ngat". Muzika e këngës u punua nga Dardan Osmanollaj, teksti u shkrua nga vetë Bebe.

Më datë 1 Gusht 2018, Bebe publikon videoklipin "5 Gishta (Remake)", në bashkëpunim me Faraoni G. Muzika e këngës u punua nga Egzon Sadiku, teksti u shkrua nga Bebe, Faraoni G, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Sadiku. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics.

Më datë 3 Nëntor 2018, Bebe & Danny publikojnë videoklipin "Gyal".

Më datë 9 Shkurt 2019, Bebe publikon videoklipin "Faleminderit Kejtve".

Më datë 20 Gusht 2019, Bebe publikon videoklipin "Nese Sje Happy Bonu Perinati".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2