Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bedri Islami - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jo unë kurrë nuk mund t'harroj dot
Fytyrën tënde duke qeshur
Por më duhet të qëndroj gjithnjë pa ty
Në ëndërr time vjen dhe zhdukesh aq shumë shpejtë
O shumë shpejtë

Ti më vjen e lehtë si flutur
Un' kur dua për të prekur
Ti më ikën porsi hije duke humbë
E unë i shtangur të shiqoj e të përcjell
Të përcjell

// Pa ty..., nuk mund të jetoj dot
Për ty..., për ty, do të vdes //


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66

Bedri Islami - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Bedri Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bedri Islami:


Komente 0