Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behar Spahiu - Flladi I Beharit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Xhevahiret E Jugut"

Këngë e albumit:

"Thelleza Ne Valle"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flladi I Beharit" kënduar nga Behar Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behar Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Behar Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet