Official Video

Behar Spahiu - Vojaku Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2016

2016-05-12T16:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vojaku Im" kënduar nga Behar Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behar Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Behar Spahiu:

Më Shumë...