TEKSTESHQIP

Behare Shala
Lutjet Tua
Lyrics

thelle ne syte e tu e ndjej
se ndoshta je penduar
ndoshta e ke pare shume vone
se gjerat kane ndryshuar
pamjen time e kerkon
por zemra me eshte tretur
kur asgje nga ti ska mbetur
mos kerkova dashurin akoma

Ref:
lutjet tua tua tua skan vler per mua
lutjet tua tua tua asgje nuk jan
lutje tua tua tua dalin me mua
zemerimin dhe deshprimin ce mbrenda e kam(2x)

e kujtoj naten e fundit
kur me the se nuk me shkonte
edhe ajo pagese shpres me mua po mbaronte
tani se di si guxon te shfaqesh para meje
kur as lotet sme jan ndalur
dhe per ket nuk ta kam falur akoma

Ref:
lutjet tua tua tua skan vler per mua
lutjet tua tua tua asgje nuk jan
lutje tua tua tua dalin me mua
zemerimin dhe deshprimin ce mbrenda e kam(3x)

DËRGOI: