Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behari - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

mora telefonin per met thirrur por tan naten eksihe te mbyllur pse
te pash me tjeter por sbesova por nuke di pse stu afrova pse
pse
pse
Refreni:
ti erdhe eun shkoj baj luft ste pranoj mke denu te denoj
ti erdhe unshkoj boj luft qe spranoj mke denu te denoj

sa ishe me tjeter nuk mendove pe nje nat krjet ndryshove pse pse
kur nuk gabova ti gabova un ste tradhtova ti me tradhtove pse
pse
Refreni :
ti erdhe un shkoj baj luft qe spranoj mke denu te denoj 2 x


Ky tekst u dërgua nga Tina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Behari
Publikimi: 20/06/2011


Behari - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behari:


Komente 0