Live Video

Behxhet Staga & Zabit Hysa - Vije Buze Gjolit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2019

2019-01-04T15:25:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vije Buze Gjolit" kënduar nga Behxhet Staga & Zabit Hysa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behxhet Staga & Zabit Hysa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin