A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beka - Telefoni


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/10/2013

2013-10-21T07:53:31

Telefoni kur cingeron
zemren time ma helmon
ma helmon ma dogji flak
se kam lind un pa nafak,

çka osht jeta n'Gjermani
kur ti rin e pare ski
e kursheh se ski çka bon
edhe shpin ti e haron

Mi ka lon ti ka lon nona
tybe 1000 marka?! [2x]

Per mu knaq tu nejt o hajde
e per tjert spo me ha palla [2x]

Cka ka gurbetçari oj non
o qe asht merzite? [2x]
E ka mar malli oj non
o per Japonie!!! [2x]

Edhe kush o çue
o ni loj me lue [2x]
edhe shum u knaqem me ket muzik
krejt jena trullue [2x]


Lyrics submited by Illy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019