TEKSTESHQIP

Mc Beka & Teuta Selimi
Shoqe Shoqe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqe Shoqe" kënduar nga Mc Beka & Teuta Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor u përcoll online bukur me klip muzikor, i cili u publikua më 31 Janar 2020. Për këtë këngë ka punuar tekstin Mc Beka.