Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beke Nikqi - Mbreti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Lindi Dashuria"

Komente

Asnjë Koment

04/05/2012

2012-05-03T23:08:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbreti" kënduar nga Beke Nikqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mandi Nishtulla & Gon Kalaja. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gjigand e boni , Mashallah
Kompleksin goni , lum kush e ka

Per Gon Kalan,
Kush e ka shok
Se bon mo nona,
Osh mik per kok

Ref.x2
Mot,dhe sot dhe 1 mije vjet
Si ka zemren ka me gjet
Si ne fshat dhe ne qytet
Endri gonit ti je mbret

Astriti vogel
U boft mbret
Me zemer te madhe
Si babi vet
Ta djeg ta djegim
Sybardh Tirona
Terja be sulje,
Se bo mo nona

Ref.x3
Mot,dhe sot dhe 1 mije vjet
Si ka zemren ka me gjet
Si ne fshat dhe ne qytet
Endri gonit ti je mbretMë Shumë Këngë Nga Beke Nikqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet