Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Dehari & Sefaja - Une Dhe Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te kam dashuru krejt ti patam fal
dashnin time si asnjeher sma fal
ste vjen kec per mu me tjetrin po shkon
krejt i harove dhe at tjeter don.

(r.x2)
Un dhe ti kur mo bashk
un dhe ti kur mo bashk
Vec ta dish sa tkam dasht
un dhe ti kur mo bashk
un dhe ti kur mo bashk
Vec ta dish sa tkam dasht

Jo sdo t´vuaj per ti por dot me vjen kec pse kam dashuru nje vaiz sikur ti
e tash osht shum von falje tme kerkosh jeto jeten tand rro per gjithmon

(r.x2)
Un dhe ti kur mo bashk
un dhe ti kur mo bashk
Vec ta dish sa tkam dasht
un dhe ti kur mo bashk
un dhe ti kur mo bashk
Vec ta dish sa tkam dasht

(break - music)

(r.x3-4)
Un dhe ti kur mo bashk
un dhe ti kur mo bashk
Vec ta dish sa tkam dasht
un dhe ti kur mo bashk
un dhe ti kur mo bashk
Vec ta dish sa tkam dasht


Bekim Dehari & Sefaja - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Bekim Dehari & Sefaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Dehari:


Komente 0