TEKSTESHQIP

Bekim Deari
Potpuri Me Defa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Me Defa" kënduar nga Bekim Deari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi ky projekt u prezantua tek publiku i plotësuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 31 Tetor 2012.