Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Halili - Ti Je Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa herë që të shoh e dashur
Ndjejë një shqetësim,
Që më kaplon dhe
Frymën ma ndal.
Si në mes të dimrit
Dridhet trupi im
Nga shikimi yt
Pa asnjë fjalë.

Buzët e tua ndezin
Zjarrin në brendësi
Dhe në mua seq
Ngjallet nje mallë.

Dashurija ime për
Ty nuk ka kufi,
Dua që të jem bashkë
Sa të jemi gjallë.

REF;
Ti je ajo që e dua përjetë
Ti je ajo nuk më le të qetë
Pse s’e kupton, këtë dashuri
Sepse mua, më duhesh vetëm ti.
Ti je ajo..

Vetëm ti epshin e dashurisë
Ma zhgjon,dhe më mban pa
Gjumë ,ditë e natë,sa here
Që të kam pran zemra ime gëzon.

Një minut pa ty me duket I gjatë
Ti ma solle lumturin e shpirtit tim
Tash të dua afër përgjithmonë .
Thell ne zemër pot a jap një premtim
Se pëjetë do të jetë dashurija jonë.


Ky tekst u dërgua nga Agron


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Halili - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Bekim Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Halili:


Komente 0