TEKSTESHQIP

Bekim Halili
Më Dëgjo
Lyrics

A kuptove më në fund se
S'mundemi bashk
Un ' jam un ' e ri je ti
Dhe ska dashuri

Ti e shpisë e un' i rrugës
Nuk ka kuptim, vajzë hastreti
E shkolluar , e unë jetim

Shoqet flasin të bërtasin
Që je me mu
Nuk kam pare, nuk kam kerr
Nuk jam shmeker

Je mësu.mësu me qokollada
me Hamburger, Un n'farmerka
I pëelyer jam ba kuller

REF;
Më dëgjo mos u mashtro
Gjeje tjetrin , që për ty mendon
Dhe mëso , se kjo Dashuri
S'na takon as mua as ty.

DËRGOI:
INFO
Më datë 28 Shkurt 2008, Bekim Halili publikon videoklipin "Më Dëgjo".