Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ooooooooo moj e mir qaf gastare a don rruza a don pare

nuk du rruza djal i ri e ka mburrin ngjermanieee mpunon burri ne gurbet nuk me kurr preni shkret heeeeeeeeee

preni ty osht gjith i plot gjitha te mirat nga kjo boteeeeeeeeeeee

oooooooooo ta ka mush qafen me ar ndash me tkuqe ndash me tbardh

rruza dimanti xhevair nga Stambolli me kan mrrieeeeeeeeee
si lakmoj grat e e drejtorav gazetarve e doktorvee

para teje jan te ngrata gjoks te zbaras e duar te thata

oooooo o bilbil qe shkon nava burrin temj a ma ki ba

e kam pa tush qel kanale tujsh ku nirst si ujvare

i shuj gruan e ki mir bukuri si drandafin vetem pare qo te shia 2x


Ky tekst u dërgua nga Ladixxx

Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati & Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0