Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ni muj ne Kosove veq sa ni sahat koka shkru me u knaq mos me u bo rahat gurbeti ish kon vend me bo sehri me ti prish krejt nervat e met 2x ba gjys njeri kush eshte ne gurbet at uj kush e pin kishe tboj pak pare zor me u kthy ne shpi munin dhe takatin oj kan lon nvend t huj tash jan kthy te shpija po spoj vyn te shpija 2x,me mall per familje edhe per Kosove me kaloj jeta o ne diaspor gurbeti ish kon vend me bo sehri me ti prish krejt nervat e met bo gjys njeri 2x,kush eshte ne gurbet at uj kush e pin kishe tboj pak pare zor me u kthy ne shpi munin dhe takatin e kan lon nvend huj tash jan kthy te shpija po spoj vyn kerkuj 2x.


Bekim Kastrati - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0