TEKSTESHQIP

Bekim Selami
Aman Aman
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aman Aman" kënduar nga Bekim Selami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Alldin Sallahi, ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë vetë artisti.