TEKSTESHQIP

Bekim Selami
Trandofil
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trandofil" kënduar nga Bekim Selami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Alldin Sallahi, ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë vetë artisti.