Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Zymeri - Kenge Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

sikur sante e mbaj mend mir
o nje nat vere shum te nxehte
paten ardh shum mysafir
o mem percjell
o mem percjell o per gurbet(x2)

heejj baba u rujke mos me kajt
o edhe pse ish shum merzit
nana lot smujti me i nal
o i plasi vaj
o i plasi vaj sikur shi(x2)

heejj moj evrop moj tok e hujjj
te ti erdha per pak dittt
shkun shum vjet e shkun shum muj
o fmit e mi oo fmit e mi si pash tu rrit (x2)

heejj mu kan mledhun shum merziaa
oo sa pranvera ktu kam aardh
buk e kryt te shpija oo se ngurbett
ooo se ngurbett ymrin me lann (x2)


Ky tekst u dërgua nga Adrian-Donart-YLLI

Bekim Zymeri - Kenge Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Gurbeti".
3. Video është e këngës "Kenge Gurbeti", por nuk këndohet nga Bekim Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Zymeri:


Komente 0