TEKSTESHQIP

Bekim Zymeri
Nuk Të Lus
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Të Lus" kënduar nga Bekim Zymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 25 Maj 2018, Bekim Zymeri publikon videoklipin "Nuk Të Lus".