Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekon - Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A THU M'KE DASHT
QYSH TKOM DASHT UNE
TI VEQ M'KE VRA
N'ZEMER MA SHUME


BOLL INATI MU PO M"VJEN
DOREN ME TA ZGAT
PO QKA MI BO UNE ZEMRES TEM
PIKA DON MI RA

KUR TI BOHESH QE SPO M'NJEH
FLAKA DON MEM DAL
E ME TJETRIN KUR PO TSHOH
ZEMREN PO MA KALL


A THU M'KE DASHT
QYSH TKOM DASHT UNE
TI VEQ M'KE VRA
N'ZEMER MA SHUME
A THU M'KE DASHT
QYSH TKOM DASHT UNE
TI VEQ M'KE VRA
N'ZEMER MA SHUME

AMO DJE BRE BABY SHUME TKOM DASHT
AH DASHNI PER TY KREJT I KOM LAN
ZEMREN VEQ TY KA KOM DHAN
ASAJ ZEMREN BRE KREJT JA KOM FAL

E SOT BOHET KISHE MU SPOM NJEH
AH KU KEH BRE BABY DERI DJE
I KE HARRU PREMTIMET QE MI DHE
KTHEMA ZEMREN TI KU MA LE


A THU M'KE DASHT
QYSH TKOM DASHT UNE
TI VEQ M'KE VRA
N'ZEMER MA SHUMEA THU M'KE DASHT
QYSH TKOM DASHT UNE
TI VEQ M'KE VRA
N'ZEMER MA SHUME


Bekon - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Bekon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekon Mehmeti:


Komente 0